סינדרל

יום אחד אמרה המניילנת המרשעת לסינדרל: "אני טסה לברלין לשופינג עם אחותי לכמה ימים. אתה תשאר בכלא עם שני השובים שלך: היליה (6.5) "ברור שהמקום של הגרביים הוא בסלון" וליהו (3.5) "בוא נשחק מלחמה – לך אסור לזוז ולי יש לום". אתה תנקה, תבשל, תכבס, תפזר, תחזיר ותעמיד עצמך לשירותם בכל רגע נתון. אה, אמא שלי תהיה עם בת אחותי ואמא שלך עם הנכדים שלה ביבשת אחרת, אז גם לא תהיה לך עזרה."
סינדרל ניסה להתחמק מהעונש בציינו שבדיוק נתפס לו הגב (והפעם הוא אפילו לא שיקר, ממש כאב לו), אבל המניילנת הייתה נחושה, ארזה מזוודה (ענקית וריקה כמעט לחלוטין) ויצאה לדרכה.

the gimpיום ראשון לשבי

סינדרל עשה כנדרש וכמצופה והשובים שלו כמעט ולא הרגישו שהמניילנת לא נמצאת, עד שהגיעה שעת המקלחת. ליהו פרץ בצווחות שהוא רוצה שאמא תקלח אותו והיליה התעקשה שאמא תקלע לה צמה. סינדרל עמד בגבורה במאמציהם לגרום לו לבכות מגעגועים ומעצב שלוש דקות שלמות ובסוף כולם נרדמו תוך יבבות ויפחות. השובים, לפחות, נרדמו במיטותיהם בעוד סינדרל מנסה (לשווא) להתחמם תחת מגבת מעופשת שמצא מתחת לכיור ולהתכרבל בנוחות על הספה. המיטה שלו הייתה מלאה בכביסה. נקייה אמנם, אבל הוא לא הצליח להבין בשום אופן איך כל זה אמור להכנס לארונות בצורה מסודרת.

יום שני לשבי

השובים לקחו את סינדרל לטיול. מכיוון שהיה נראה שהוא עלול לברוח הם שמו לו תיק כבד עם מלא אוכל ומים על הגב ומילאו אותו באבנים "מעניינות, שנוכל להביא לאמא לכשתחזור" במהלך הטיול. הם גם קשרו אותו לשובה נוספת שהקפידה לגרור אותו אחר חתולי רחוב, לתוך שיחים ודרך גדרות חיות. לסינדרל נתנו לשתות מהקערה של פסטה, במקרים הנדירים בהן היא גם השאירה בה משהו. למזלו השובים לא אוהבים את הקשה של הלחם. לרוע מזלו, העיזים שרעו בואדי דווקא מאוד אהבו אותו. עוד יותר לרוע מזלו, פסטה מגיבה הרבה יותר קשה לעיזים מאשר לחתולים. את הלילה בילה סינדרל עם חבריו הטובים, איזולירבנד (כי את הפלסטרים שומרים לילדים) ואקונומיקה (כנ"ל לגבי מחטאים).

"אתה בסדר?" "כן. לא, זה היום של הכביסה" -התסריטאי הגאון של מת לחיות 3

"אתה בסדר?"
"כן. לא, זה היום של הכביסה"
-התסריטאי הגאון של מת לחיות 3

יום שלישי לשבי

הניילון הנצמד נשלף לראשונה (הישג בפני עצמו)!!! סינדרל לא היה יכול לשאת יותר את כאבי הגב וניילן את כל פלג גופו התחתון. זה עזר! נראה לי שזו תהיה נקודה לי ולאו דווקא לניילון. הפעולות שגזלו ממנו זמן כה רב עד עכשיו, כמו להתכופף להרים את הגרביים של היליה, להתכופף להרים את ליהו ולהתכופף לקשור את השרוכים (למען השם!) לא כאבו ברמה שהצריכה ניתוח.
הבית שמר על רמה סבירה לחלוטין של ניקיון וסדר כי סינדרל טרח ועמל כל הזמן. לא מרצונו הטוב חלילה, פשוט גם הספה התמלאה בכביסה שדורשת קיפול אז גם ככה לא היה לו איפה לישון.

יום רביעי לשבי

אחותו של סינדרל באה לבקר! והביאה מרק! סינדרל שוב בכה. כן, גם מאושר ובהקלה אבל יותר מהמרק שליהו שפך "בטעות" על אזור חלציו.

יום חמישי (ואחרון) לשבי

אם הגעתי עד לכאן, הבית נראה לא רע בכלל, הילדים בחתיכה אחת (ללא תיקון בניילון נצמד), מגיעים למסגרות בזמן ואף גננת/מורה לא קראה לרווחה כנראה שיש תקווה. אני רק מקווה שזה לא יראה מוזר למניילנת שצריך להיכנס דרך החלון כי הדלת חסומה בכביסה. נקייה, אני אומר לכם! איך מקפלים את ה#@$! הזה?!?!?!

dryerסיכום והבהרה לצורך שלום בית

המניילנת אכן יצאה לחופשה, אבל היא בטח לא מרשעת. כל השאר קרה בדיוק כפי שתיארתי.

4 מחשבות על “סינדרל

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s