סינדרל מכה שנית

הפעם סינדרל היה מוכן. מהרגע שהמניילנת המרשעת (לא באמת…) הודיעה שהיא טסה לנפוש קצת הוא הפעיל את כל המנגנונים האפשריים לעזרתו. התכנית הייתה מורכבת וכללה כמה שלבים. סינדרל היה מוכן ומזומן להתעמת עם שוביו ושהפעם ידו תהיה על העליונה. תהיו מופתעים לשמוע על התכנית שלו ועל כך שהיא עבדה.

שלב א' – הכרת המצב

אם לא יצלמו פרקים חדשים של מפרץ ההרפתקאות נתחיל להרוג בני ערובה!

אם לא יצלמו פרקים חדשים של מפרץ ההרפתקאות נתחיל להרוג בני ערובה!

אם כן, מספר השובים עלה לארבעה:

  1. היליה (מתקרבת ל8). יתרונות: עצמאית מאוד, רצון רב לעזור, יכולת שליטה באחים קטנים. חסרונות: לא אוהבת לישון, חושבת שלהרים את אחיה הקטן על הידיים נחשב עזרה (זה לא. יותר בכיוון של התקף לב לסובבים), יכולת דרדור אחים קטנים לביצוע פשעים ועבירות קלות.
  2. ליהו (אוטוטו 5). יתרונות: קל מאוד (אז נוח לתפעול), שיער קצר ללא צורך בתחזוקה, פלרטטן בלתי נלאה שמקסים נשים בשנייה (זה בטוח לא ממני), מסוגל לשחק בלגו בשקט בפינה שלו ולא תדע שהוא קיים עד הבוקר. חסרונות: לא אוהב להתקלח (עד שהוא בתוך האמבטיה. אז אי אפשר להוציא אותו), נטיות אדיפליות רצחניות, מסוגל לשחק בלגו בשקט בפינה שלו ולא תדע שהוא קיים עד הבוקר.
  3. אייל (שמונה חודשים). יתרונות: אמממממ…. תנו לי לחשוב על זה רגע…..אה! הוא מאוד חמוד. חסרונות: איפה להתחיל? אוהב לאכול הכל כולל הכל עד שמקיא, לא אוהב לישון בלי ציצי, לא עצמאי בכלל!
  4. פסטה (שנתיים וחצי, יש טענות שצריך להכפיל בשבע בשביל הגיל האמיתי, אבל אם מישהי בת 17 הייתה מתנהגת כמוה, רוב הסיכויים שהיו מאשפזים אותה בגהה). יתרונות: בכלוב רוב היום, תמיד שמחה לראות בני אדם, מנקה את הרצפה מסביב לכיסא של אייל. חסרונות: משירה, מריירת, לא יודעת להשתמש באסלה.

נקבעו שלושה ימי שבי בהם סינדרל כפוף לשוביו לטוב ולרע. הלוגיסטיקה הנדרשת כללה נוהל בוקר, פיזורים ואיסופים מהמסגרות, חוגים לשני הגדולים, החלפת הבגדים של אייל בפעוטון מדי יום (עניין של צ'ימידן או שניים), טיולים עם פסטה, נוהל לילה וכביסה. המון המון כביסה. מצד שני, המניילנת הכריזה שהיא לא מצפה לדבר מעבר להישארותם בחיים עד לחזרתה.

שלב ב' – הכנה מקדימה

sickness

כן, אני באמת חולה! למה את שואלת?

סינדרל פצח בשרשרת התכתבויות בווטסאפ על כך שהמניילנת לא תהיה. כל קבוצה הייתה ראויה מספיק כדי שישטח בה את הקושי העתיד לבוא. אבל סינדרל היה חכם, הכל היה בטוב טעם. קבוצות הגנים, בית הספר, הצהרון, חברים, משפחה קרובה ורחוקה ואפילו אלו של העבודה קיבלו לפתע הודעות כגון: "למישהו יש מתכון טוב ללחם מטוגן? אני נשאר לבד עם הילדים בשבוע הבא ורוצה לפנק אותם"

אבל רק הכנת מכריו איננה תכנית מספקת. ארבעה ימים לפני מועד הטיסה סינדרל סיפר למניילנת שקצת כואב לו הראש. יומיים מאוחר יותר הוא הוסיף שיעול מטריד ולמחרת התלונן על סחרחורות. כשהמניילנת שאלה אם לבטל את הטיסה סינדרל פטר אותה ב: "מה פתאום?!? טוסי, תהני, תבלי…" כדי להרוויח מקסימום נקודות זכות ורגשות אשמה.

שלב ג' – המציאות מתאימה עצמה לתכנית

למרבה הפלא, ביום הטיסה סינדרל אכן פיתח את כל הסימפטומים שטרח על זיופם בשבוע הקודם. המניילנת עלתה על מטוס והותירה מאחור שבר כלי לטפל בילדיהם. סינדרל לא אמר נואש, התקשר לעבודה והודיע שישכחו ממנו לבינתיים, הוא עם הילדים!

יום ראשון לשבי
הפיות שלי היו קצת יותר מודרניות

הפיות שלי היו קצת יותר מודרניות

סינדרל עמד בגבורה בנוהל הבוקר המתיש. כנראה עקב כך שכל שתי דקות מישהי אחרת מהמשפחה או מהשכונה דפקה בעדינות בדלת ושאלה איך אפשר לעזור. כל הילדים אורגנו ונלקחו למסגרותיהם בלי שסינדרל אפילו הוציא את אפו מהבית. האחרונה להגיע קיבלה עונש בדמות טיול עם פסטה וכשהיא חזרה בשיער פרוע וכתף פרוקה סינדרל הבין שכנראה שאמא שלו לא תעזור לו יותר.

את שאר היום סינדרל בילה בבית כשהוא מתעלם מכל מכאוביו בעזרת הסחת הדעת שהיא סידור כל המזון שהביאו לו כי אשתו בחו"ל במקרר. זה נשמע טעים, אבל תאבון בטח לא היה לסינדרל. מפעם לפעם הוא הרשה לעצמו להירדם על הספה ולהתעורר בשיעול נורא.

בערב כל מיני אנשים החזירו את הילדים וכנראה שהאכילו, קילחו וסיפרו להם סיפור. סינדרל לא היה בטוח עקב הזיות החום שתקפו אותו. בלילה הוא כבר נשאר לבד עם שובה מס' 3 שהתעקש לא להירדם אלא על הידיים ותוך כדי תנועה מתמדת. לא, חלילה לא של השובה. סינדרל הוסיף שרירים תפוסים לרשימת מכאוביו.

יום שני לשבי
מה זאת אומרת אין ציצי??!!??

מה זאת אומרת אין ציצי??!!??

סינדרל הקיץ לצלילי השעון המעורר שזכר לכוון בדרך נס. בנוהל, הילדים נעלמו ללא שהיה צריך באמת לעשות משהו. וכך הוא התפנה לשים פעמיו אל הרופא כדי שירשום לו משהו נגד מתקפת החיידקים.

הרופא היה מאוד נחמד למרות שעיקר דבריו אחרי שבדק את סינדרל בדיקה מקיפה היה: "אתה בכיין". לאחר שכנועים רבים הוא נאות לרשום לסינדרל איזו תרופה שתפיג את הכאב והוא חזר לביתו לקצת שינה לפני ששוביו יגיעו.

למרבה הפלא אף שובה לא חזר הביתה, שכן כולם נלקחו על ידי אמהות מודאגות לביתן. סינדרל קיבל הודעות שיקבל את ילדיו בחזרה, מקולחים, שבעים ומוכנים לישון בעוד כמה שעות. עד אז סינדרל ביקש מכל מי שהגיע לטפל בילדים וגילה שאין לעשות מטלות פשוטות כמו לנקות את אחד החדרים בבית או כביסה.

כשהשובים חזרו, הבית היה מצוחצח.

יום שלישי ואחרון לשבי

watchסינדרל, בעזרתם האדיבה של משככי הכאבים, חוזר למשהו שאפשר לקרוא לו תפקוד. זה חשוב מאוד לחלק האחרון בתכנית שלו שכולל המון ניילון נצמד. כל אחד מהשובים (בהיפוך תפקידים מעניין) מולבש במיטתו תוך כדי שינה ואז נעטף בניילון נצמד. סינדרל עושה את הפיזורים בעצמו ומקלף כל אחד מהם ביציאה מהרכב.

הוא הולך לעבודה ומשם, בשלט רחוק, מארגן את איסופם של השובים לבתים שונים. כשהוא חוזר הביתה הילדים מחכים בכניסה שכן הוא לא השאיר להם מפתח. הוא עוטף את כולם מחדש ומודיע להם שהיום הולכים לישון מוקדם כדי שיהיה להם כוח לאמא שתחזור מוקדם מוקדם בבוקר.

זה עבד!

כולם ישנו כל הלילה! חוץ מאייל, כמובן…

שלב ד' – קצירת המחמאות

אני חושב שההודעה שסינדרל קיבל מהמניילנת בבוקר מסכמת את הכל:

"הבית נראה מעולה"

תודה לכל מי שעזרה, בישלה, ניקתה, קיפלה כביסה וכו'. כמובן שכדי שהמניילנת תסכים לטוס לחופשה הבאה עליכן לסתום את הפה ולא לספר לה על מה שעשיתן לעולם.

shut

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s